HISENSE 24000 BTU ACT71 KASET TİPİ INV SU A++ KLİMA R32
HISENSE 24000 BTU ACT71 KASET TİPİ INV SU A++ KLİMA R32
HISENSE 24000 BTU ACT71 KASET TİPİ INV SU A++ KLİMA R32

HISENSE 24000 BTU ACT71 KASET TİPİ INV SU A++ KLİMA R32 (107.701.112.004)

0,00
Fiyat : ₺51.763,00(KDV Dahil)

Hisense ACT71

Hisense,  her kullanıcısı için her türlü çözümü sunan, ev veya ofis iklimlendirmesi gibi karşılaşabileceğiniz her duruma tam anlamıyla hazırlıklı olan geniş bir klima yelpazesi sunmasıyla karakterize edilir.

Hisense'nin sunduğu avantajlardan biri,  yüksek enerji verimliliğinin  soğukta A++ ve sıcakta A+ olarak sınıflandırılması, piyasada bulabileceğiniz en optimize performanslardan birini elde etmesi ve elektriğinizde daha yüksek bir ekonomik maliyetle karşılaşmanıza gerek kalmamasıdır. fatura.

Tam Dc İnvertör

Hangi  Hisense Kaset klima serisini  tercih ederseniz edin, hepsinde Inverter teknolojisi bulunur (bu marka bunu ilk uygulayanlardan biridir), fırçasız çalışır ve  performanstan sorumlu bir DC kompresörü hizmetinize sunar. güvenilirliği kaybetmeden ve cihazın yaptığı enerji tüketimini azaltmadan her zaman maksimumdur.

Fırça bulundurmamanın amacı nedir? Bu sayede titreşimlerle uğraşmak zorunda kalmadan ve kompresörün dönüşünü iyileştirerek , soğuk ve sıcak arasındaki geçişlerin etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi optimize edilerek ses gücü minimuma indirilir  .

Smart 

Bu fonksiyon sayesinde  Hisense Kaset  serisi her zaman otomatik olarak %100 çalışır. Yani her odanın ihtiyaçlarına ve özelliklerine göre uyum sağlayacak ve havanın doğru şekilde dışarı atılmasını sağlayacaktır.

I Feel

 I Feel işlevi sayesinde uzaktan kumanda, her odadaki sıcaklığın korunmasından sorumludur  . Bunu yapmak için dış üniteye bilgi sağlanarak çalışmasının mümkün olduğu kadar optimize edilmesi sağlanır ve ev ile dışarısı arasındaki sıcaklık farkının belirtildiği gibi olup olmadığı kontrol edilir, tüm kullanıcılar için daha fazla konfor sağlanır ve gereksiz enerji tüketimi önlenir. öldü.

Kontrol

Ekipmanın tamamı , aşağıdaki işlevleri taşıyan, zarif, modern ve kullanımı kolay programlanabilir bir kontrol düğmesiyle birlikte sunulur  :

 •  Tüm kullanıcıların kullanımını kolaylaştıran LCD ekran
 •  Isıtma, soğutma, otomatik, havalandırma ve nem alma modları arasında geçiş yapılabilir  .
 • Sandalyenizden kalkmadan sıcaklık ayarı yapabilir   , haftalık olarak ihtiyaçlarınıza göre programlayabilir veya işten eve geldiğinizde odanın uygun sıcaklıkta olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Tüm ekipman fonksiyonları  izlenerek kullanımı kolaylaştırılır.
 • Filtrelerin ne zaman temizlenmesi gerektiğini size hatırlatmak  ve kontrol edilmesi gereken herhangi bir anormallik olması durumunda hata kodlarını vermek cihazın kendisi sorumluluğundadır  .
 • Tüm işlevler , bilginin sağlanmasından sorumlu olan merkezi kontrole gider  .
 • Konforunuza zarar verecek ani değişimlerin önüne geçerek sıcaklık aralığında bir sınır belirlemenize olanak tanır  .
 • Hisense  Kaset klimanın  kendi kendine teşhis fonksiyonu vardır, herhangi bir sorun olup olmadığını analiz eder ve gerekirse sizi bilgilendirir. Böylece faydalı ömrü uzar.
Enerji Verimliliği
A++
Soğutucu
R32
Frig Hattı Çapı Sıvı
3/8"
Frig Hattı Çapı Gaz
5/8"
Önerilen Alan M2
Yaklaşık 50 Ila 70 M2 Arası.
Elektrik Tesisatı
Monofaze
Frigoriler
5000'Den 6500'E
Enerji Etiketlemesi (Isı)
A+
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR